מפגש אחד יכול לשנות את חייך.

נשמח אם תשיבו לשאלון הקצר שיאפשר לנו להתכונן לפגישה וליצור איתך קשר

שירותים משלימים לפיתוח קהילה

מיתוג גרפי

Batya // photo by Limor Ben-Romano

במקרים רבות הלוגו והשפה הגרפית של המותג הופכים להיות הסמלים והסממנים הזכירים ביותר והמשמעותיים ביותר לחברי הקהילה. במסגרת תהליך המיתוג ניתן להביא לידי ביטוי עקרונות של שיווק קהילתי עם תוצאות משמעותיות.  

מיפוי רשתי

Ensamble Kan // photo by Limor Ben-Romano

מאחורי תחום השיווק הקהילתי עומד מדע שעובר תהפוכות אדירות בשנים האחרונות. ניתוח רשתות חברתיות הוא תחום מדעי אשר מחבר בין תורות הגרפים ואיסוף הנתונים ומאפשר התבוננות ראשונה בנראותן של קהילות.

אירוע קהילתי

T.A.T // photo by Limor Ben Romano

אירועים מחוללים יכולים להפוך לנקודות תפנית עבור קהילות. אנחנו ממליצים מאד לקיים אחת לשנה לפחות אירוע בעל משמעות עמוקה לקהילה, ואנחנו ממליצים להפיק את האירוע בעזרת מומחים בשיווק קהילתי.

סיפור חזותי

לא סתם נאמר כי לתמונה יש כוח של אלף מילים. לצילומים וסרטונים יש תפקיד מכריע בניסוח הסיפור וביכולת להעביר אותו הלאה. אנחנו ממליצים להקפיד על תיעוד רציף של השלבים בתהליך התפתחות הקהילה. 

אתר קהילתי

האתר הוא חלון הראווה של המותג והוא ממחיש לחברי הקהילה הקיימים, כמו גם לאלה שיצטרפו בעתיד, את אופי העסק, התנועה או המוסד. מספר כלים פשוטים יעזרו לכם להפוך את חויית המפגש עם האתר שלכם לקהילתית יותר.

עיצוב חלל

לעיצוב של מקום המפגש של חברי הקהילה יש השפעה גדולה על האופן שבו היא מתגבשת. אם זה חנות, בית קפה, מרכז עירוני או משרדי התנועה, מומחה עיצוב חללים קהילתיים יסייע לכם לשדרג את התחושה הקהילתית.